Coșul dvs.
Coșul este gol
Lamele Jaluze 110x1986
Preț / Buc: 35 Lei
Selectati marimea Vă rugăm să selectați dimensiunea!
Culori
Culoarea nu este selectata!
+
Adaugă în Coș

Solicita Oferta

Completeaza Ancheta si noi revenim cu oferta
Solicita Oferta
Ceva nu era în regulă.

Lamela Jaluze 

Lamela este principalul element al gardului jaluze . Pe lângă aspectul său modern și inovator relieful lamelei asigură durabilitate și rigiditate gardului , făcândul rezistent în timp și eficient în utilizare. Grosime Lamela vopsita 0.85mm

Setul include :

  • - Lamela Jaluze - 1 buc

Caracteristicile produsului :

  • - Lamelele sunt produse din metal zincat  pentru prevenirea coroziei.
  • - După perforare ,  lamelele sunt separat acoperite cu vopsesea pulbere și tratate în cuptorul de polimerizare la 200oC.
  • - Modelarea lamelelor are loc prin metoda laminării.
  • - Conține bordure de rigiditate.
  • - Părțile laterale a lamelei au capetele vălțuite.
  • - Găurile perforate în lamele sunt alungite pentru a asigura un montaj ușor în cazul devierii stâlpilor cu până la 14 mm.
  • - Lamela are 5 găuri , câte două la capete pentru fixarea de profilele laterale și una la mijloc pentru atașarea acesteia de suportul spate .
  • - Grosimea metalului din care este confecționată lamela este de 0,7 mm.
  • - Lățimea lamelei este de 110 mm .

 

X

Gard Profilat Orizontal Zincat la comandă în București 

Avem cu toții în minte imaginea gardului de la țară de tip Rancho, de la bunici sau vecini. Compania GarguriMD are plăcerea de a fi printre primii companii în România ce prestează gard din teava profilata zicata si porti zincate termic în Romania. Noi oferim acest gard, ce se potriveşte de la casă la casă sau pentru construcții,terenuri etc. Veți fi fascinaţi de comanda dvs, realizată de compania GarduriMD, care poate delimita original zona de proprietatea vecinilor și zona urbană. Fiecare comandă creată de compania GMD exprimă gusturile și trăsăturile distinctive a fiecărui client.